Tatlıses Çiğ Köfte Dükkanı Açmak

Tatlıses şirketler grubu tarafından oluşturulan hizmet dalları arasında çiğköfte bayilikleri de ilgi görmeye devam ediyor. Beş yıldan uzun süredir piyasada varlığını sürdüren Tatlıses Group’un çiğköfte alanınca özel olarak belirlenmişe üretim araçları kullanılarak milyonlarca kişiye ulaşılıyor. Modern üretim tesisleri bulundurulması ve her türlü ürünün direkt olarak 1000 metrekare tesiste üretilmesi, dağıtım sürecini ve maliyetini de olumlu yönde etkiliyor.

Para kazandıran iş fikirleri arasında bayilik açmak ve marka değerini hazır bir şekilde kullanarak gelir elde etmek geliyor. Son yılların en çok kazandıran yöntemleri arasında bayilik oluşturmanın bulunuyor olması, temelde tamamen marka değerleri ve güvenilir hizmet politikası ile tanımlanabiliyor. Minimum masrafla maksimum kazanç sağlayabilmek, aylık belirli bir ücret karşılığında isim hakkıyla birlikte tüm çiğköfte malzemelerini temin etmek mümkün oluyor. Belirli şartlara uygun bir bölgeyi tercih ettiğiniz taktirde her zaman için kazanç sağlamanız mümkün olacaktır.

Tatlıses Çiğ Köfte Dükkanı Açmak İçin Neler Gerekir?

Uzun vadeli yatırım yapmak ve her ay binlerce TL kazanmak isteyen kişiler için özel olarak şartlar oluşturulmuştur. Belirlenmiş yeni şartlar arasında dükkanın kirasının ne kadar olması gerektiği, ödemelerin nasıl yapılacağı, işletmecinin ne yapması gerektiği de yer alıyor. Aşağıdaki şartlara uyacaksanız, her zaman için kazançlı yatırımı destekleyen Tatlıses Çiğköfte bayiliğini oluşturabilirsiniz. Şu genel şartlarla birlikte çiğköfte dükkanını oluşturmanız mümkün oluyor;

  • Tatlıses Çiğköfte ile bayilik açabilmeniz için dükkanınızın mutlaka yaya veya araç trafiğine uygun bir bölgede bulunması gerekiyor.
  • İşletme sahibi olacak kişinin her zaman için işinin başında durması isteniyor.
  • Açılacak olan dükkanın metrekare alt limiti 30 olarak belirlenmiştir. 30 metrekare altındaki dükkanlarda satış desteklenmiyor.
  • Dükkanın ilk kez açıldığında da dahil olmak üzere, ödenecek olan kiranın bedeli en az 2000 Türk Lirası olmak durumundadır.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Ücreti

Tatlıses Çiğköfte tarafından belirlenmiş olan özel bayilik ücreti 2018 yılında 5900 Türk Lirası + KDV’dir. Ödenecek olan tutar bu toplam miktarın üzerine çıkmıyor. Bir ay 10 bin Türk Lirası, diğer ay 30 bin Türk Lirası kazanmanız halinde ekstra bir ciro payı talep edilmiyor. Bu sayede, işlek bir bölgede açacağınız dükkan sayesinde her zaman için kazanan taraf siz olacaksınız.

5900 Türk Lirası + KDV olarak belirlenmiş ödeme tutarı, isim hakkı nedeniyle talep ediliyor. İki farklı kalem olan reklam payı ve ciro payı gibi talepler bulunmadığı için, özellikle bu kalemlerdeki kazançlarınız ayda binlerce TL’ye ulaşacaktır. Bayilik başvurusunda bulunduğunuz taktirde, yapılacak olan ödemeleri aylık şekilde, KDV tutarını da faturalara yansıtarak gerçekleştirebilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tatlıses çiğ köfte için yapılacak olan başvurular Tatlıses Group ile telefonla, mail adresiyle veya internet sitesindeki destek hattıyla görüşmeyle gerçekleştirilebiliyor. Şartlara uygun bir dükkan bulmanız, uygun değerlere ve kazandıracak bölgede olduğuna emin olduğunuz dükkanla ilgili bilgileri vermeniz gerekiyor. Eğer çiğköfte yapmayla ilgili bir bilginiz bulunmuyorsa, bu durumda gerekli olan tüm eğitimleri Tatlıses tesislerinde almanız mümkün olacaktır.

Başarılı bir bayilik oluşturulabilmesi için istenen en önemli durum, çalışma sürecinin uzun vadeli olmasıdır. Belirli bir sermayeniz bulunduğu taktirde başvuruda bulunabilir, para kazandıran iş fikirleri arasında bulunan franchising bedeli + KDV ödeme şartıyla isim hakkını alabilirsiniz. Başvuru esnasında dolduracağınız formda sizden herhangi bir ekstra ücret talep edilmeyeceği, aylık belirli değerde ödemeyi yapmanızın yeterli olacağı belirtilecektir.

Load More Related Articles
Comments are closed.