Simit Sarayı Dükkanı Açmak

Simit Sarayı artık Türkiye’de milyonlarca kişinin sevdiği gıdaları üreten ve tanınan bir marka haline gelmiştir. Özellikle son yıllardaki atılımı ve onlarca farklı bölgede açtığı bayilikleri sayesinde hem kazanç oranının artış göstermesi hem de insanlara yapacakları yatırımlarda, markayı tanıtmaları için imkan tanınıyor. Para kazandıran iş fikirleri arasında uzun yıllardır bayilik açarak çalışmaları sürdürme fikri yer alıyor. Gıda sektöründe başarılı olacağını düşünen, tecrübesi bulunan ve yeterli sermayesi bulunan herkes için yatırım yapma olanağı sağlanıyor.

Maliyetin düşük tutulması ve her ürünle ilgili materyalin direkt olarak firma tarafından gönderilmesi, kazanç değerlerinin sürekli olarak artmasını sağlıyor. Yapılacak olan yatırım her bayilik için yaklaşık değerlere sahiptir. Kaç metrekare alanda çalışılacağı, nasıl hizmet verileceği, hangi bölgede dükkan açılacağı belirtilmelidir. Kişisel bilgilerinizin incelenmesi, sermayenizin bulunduğunun öğrenilmesi halinde sizinle görüşme yapılacaktır.

Simit Sarayı Dükkanı Açmak İçin Neler Gerekir?

Simit Sarayı dükkanının oluşturulabilmesi için dikkat edilmesi gereken durumlar arasında özellikle yatırımcının tecrübesi ve sermayesi yer alıyor. Bu nedenle öncelikle bu alanları detaylı bir şekilde incelemeli, ardından proje destekleri ve diğer tesis desteklerini alarak kurumunuzu sürdürülebilir hale getirmelisiniz. Personellerinizi özel olarak eğitime tabii tutmalı ve sizinle iletişime geçildiğinde talep edilecek olan işlemleri gerçekleştirmelisiniz.

  • Dükkanın en ufak boyutu 20 metrekare olacak şekilde belirlenmesi gerekiyor. En fazla ise 150 metrekare boyutuna sahip olan dükkan yeterli oluyor.
  • Yer seçiminizi işlek caddelerin bulunduğu bölgelerde veya alışveriş merkezlerine yönelik yapabilirsiniz.
  • Yurtiçinde ve yurt dışında dükkan açabilirsiniz.

Simit Sarayı Bayilik Ücreti

Simit sarayı bayilik ücretlerinin karşılanabilmesi, her zaman için aynı kalitede ve müşteri memnuniyetine uygun hizmet verilebilmesi önem teşkil ediyor. Bayiliklerinin Türkiye ve yurt dışı fiyatlarını değişik şekilde belirleyen kurum, Türkiye’de de Euro üzerinden giriş imkanı tanıyor. Aşağıdaki değerler doğrultusunda aylık kazancı artırabilir ve bayilik açma hakkına sahip olursunuz.

Farklı bayilik paketlerinin bulunduğunun unutulmaması gerekiyor. Bu nedenle fiyatlar da paketlere uygun bir şekilde değişiklik gösteriyor. Cadde, AVM, Kiosk ve Mahalle olarak ayrılan paket türlerine uygun şekilde seçiminizi yapabilir ve bayilik oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki şartlar genel olarak belirlenmiş ve paketlerin durumlarına, güncellemelere bağlı olarak değişme ihtimali bulunan yapıya sahip olacaktır;

  • Giriş hakkının alınabilmesi için belirlenmiş olan tutar 50 bin Euro’dur.
  • İsim hakkı değeri maliyet arasında %3 payla belirlenmiştir.
  • Royalty Fee ücreti talep edilmiyor.
  • Katılım ücretleri olarak reklam katılımının değerlendirilmesi için %2 pay talep ediliyor.
  • Yurt içinde veya yurt dışında dükkan açabilirsiniz. Kazandığınız miktar, bölgenin para birimine uygun şekilde yüzdelik dilime göre belirlenir.
  • Toplam maliyet 600.000 Türk Lirası ve üzerinde oluyor.
  • Kazanacağınız tutar ise cironun ortalama %25’i olarak belirlenmiştir.

Simit Sarayı Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bayilikle ilgili başvurunuzu yapabilmeniz için katılım sürecinde mutlaka sermaye ve dükkan özellikleriyle ilgili bilgileri incelemeniz gerekiyor. Güncel şartlara uygun bir şekilde, belirtilen sermaye değerinin üzerinde bir yatırıma girişmek istediğiniz taktirde uygun lokasyonlar incelenecektir. Lokasyon seçiminde ara sokaklar yerine, herkesin görebileceği ve rahatlıkla ulaşabileceği bölgelerin bulunması çok önemlidir.

Markanın büyük olması nedeniyle, her gün on binlerce insanın geçtiği noktalarda bayilik oluşturması, markanın tanınırlığının da artmasını sağlayacaktır. Simit sarayı için belirlenmiş olan şartlar, para kazandıran iş fikirleri arasında, maille veya telefonla yapılacak başvurunun ardından her zaman için para kazanılmasını sağlıyor. Bayilik için talep edilen formu doldurduğunuzda, kurum sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçecektir. Başvurularınızı internet sitesinden, elektronik posta adresinden veya telefon numarasıyla yapabilirsiniz.

Load More Related Articles
Comments are closed.