Silk & Cashmere Bayilik Açmak

Silk & Cashmere bayilik almak isteyenlere sunduğu imkanlar sayesinde, minimum ücret karşılığında çok yüksek kar marjı elde etme olanağı sağlıyor. Firma tarafından bayilik açmak isteyenler için para kazandıran iş fikirleri arasında mağaza ve corner mağaza tesisleriyle iki farklı hizmet süreci belirlenmiştir.

Her zaman için birbirinden farklı faaliyetleri inceleyebilir, herhangi bir sorun yaşamaksızın özel üretim uygulamalarıyla temin edilen halı türlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Satışlarınızı ise, açacağınız dükkanın boyutları da dahil pek çok incelemesinin yapılmasının ardından yapmaya başlayabilirsiniz. Bayilik şartlarına uygun dükkan oluşturulması için uzman ekip gönderilecektir.

Silk & Cashmere Bayilik Açmak İçin Neler Gerekir?

Bayilik oluşturulabilmesi için özel olarak belirlenmiş şartlar direkt olarak Silk & Cashmere tarafından belirlenmiştir. Buna bağlı olarak sadece iki farklı şekilde tesis oluşturmanıza imkan tanınıyor. Mağaza olarak veya corner bayiliği olarak dükkan oluşturabilir, satışları doğrudan markanın ürünlerine yönelik yapabilirsiniz. Türkiye’de her şehirde özel olarak, belirli bölgelerde bayilikler için yapılan başvurularda olumlu geri dönüşler yapılabiliyor. Yer verilmesi gereken ürünlerin yapısı, genel özellikleri şu şekilde özel olarak belirlenmiştir;

  • Bayiliklerde belirlenen minimum mağaza boyutu 35 metrekaredir. Maksimum mağaza boyutunun ise 90 metrekare olmasına izin veriliyor.
  • Sezon içerisinde özellikle dört mevsimde alacağınız ürünlerin toplam değerleri sezona uygun şekilde belirleniyor. İlkbahar yaz ve sonbahar kış olarak ayrılan sezonlar için mağaza bayiliklerinde alımların alt limiti 60 bin Euro olması gerekiyor.
  • Bayiliğin corner olması halinde, alım için belirlenmiş olan alt limit 20 bin Euro’ya ürün temini ve satışıyla desteklenmiştir.
  • Silk & Cashmere tarafından belirlenmiş olan marka ve değerlerin kullanıma uygun olmasıyla ilgili yüzdelik dilim dönemlere göre değişiyor. Başvuruda bulunmanız halinde, alacağınız marka ismi için kazancın yüzde kaçını ödemeniz gerektiğini veya sabit ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Açılış sürecine kadar olumlu sonuçlara ulaştığınız taktirde, özellikle mağazayla ilgili detaylı bilgileri elde edebiliyorsunuz. Mağazacılık departmanı tarafından detaylar gerekli düzenlemelerle birlikte sunulacaktır.
  • Son dönemde sunulan imkanlar sayesinde direkt olarak kurumun mimari düzenlemelerini, dekorasyon faaliyetlerini gerçekleştirecek olan ekipleri gönderilecektir. Satılan kaşmir ürünlerin kuruma uygun şekilde yerleştirilmesi, mekanın tasarımının yenilenmesi için ekip çalışacaktır.
  • Reklam faaliyetleri direkt olarak Genel Müdürlük tarafından verilen onayın ardından gerçekleştirilebiliyor.
  • Türkiye’de satılan ürünlerin kalitesinin değerlendirilebilmesi ve tüm kaşmir ürünlerin uygun fiyatlarla temin edilebilmesi için ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Belirli değerlerin üzerindeki nakit alımlarda indirim yapılacaktır.

Silk & Cashmere Bayilik Ücreti

Bayilik ücretiyle ilgili net olarak açıklama yapılmaması, hangi bayiliklerde ne kadar ödeme yapılması gerektiğinin anlaşılamamasına yol açıyor. Türkiye genelinde bayilik oluşturulmak istendiği için, uygun fiyatlar belirlenmiş ve yatırımcıların kar oranlarının artırılması sağlanmıştır. Ürünlerin temin edilmesiyle ilgili süreçte belirlenen fiyatlara ek olarak, bayilik özelliklerine uygun işlemler yapılmak istendiği süreçte de döneme uygun işlemler gerçekleştirilebiliyor. KDV dahil bir marka ismi kullanma olanağı ile bayilik hizmeti için de ödeme yapılması gerekir. Aylık olarak yapılacak ödemeler için  ekstra ciro payı veya reklam payı talep edilip edilmeyeceği ise görüşme esnasında açıklanacaktır.

Silk & Cashmere Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sözleşmenin imzalanması ve isim hakkının elde edilerek bayiliklerin oluşturulması mümkün oluyor. Silk & Cashmere markasının bulunduğunuz şehirde satıcısı olabilmek için üç farklı başvuru yönteminden birini tercih edebilirsiniz. Telefonla, mail adresi üzerinden veya internet sitesi aracılığıyla Silk & Cashmere bayilik başvurusunun yapılması sağlanıyor. Para kazandıran iş fikirleri için yapacağınız başvuruda en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

 

Load More Related Articles
Comments are closed.