Happy Moon’s Cafe Bayilik Açmak

Happy Moon’s, sektörde 1999 yılından bu yana onlarca farklı ürünüyle müşterilerine yitecek içecek alanında hizmet vermeye devam ediyor. Bayilik oluşturma ve gelir elde etme imkanı tanıyan markanın Türkiye dışında da hizmet vermek istediği biliniyor. Para kazandıran iş fikirleri ile özellikle bulunduğunuz şehirdeki işlek caddelerde veya alışveriş merkezlerinde yatırım yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde maliyetin karşılığını alır, aylık belirli bir miktar karşılığında markanın temsilcilerinden bir tanesi olabilirsiniz.

Happy Moon’s Cafe Bayilik Açmak İçin Neler Gerekir?

Ticari faaliyetlerin Happy Moon’s kafe güvencesiyle sürdürülebilmesi için belirlenmiş olan özel şartlara uygun bir şekilde hareket edebilirsiniz. Türkiye genelinde onlarca bayiliğe ulaşmayı hedefleyen bir yapısı bulunması, uzun vadede özel şartlar doğrultusunda bayiliklerin verilebileceğini gösteriyor. Türkiye’de ticari faaliyetlerini 1999 yılından beri sürdüren kafenin genel yapısı itibariyle, gereksinim duyduğu değerler nettir. Bu nedenle, bayilik açma şartlarına uygun olmayan bireylerin hiçbir zaman için başvuruda bulunmaması gerekiyor. Aşağıdaki şartları karşılayan bireylerle yapılacak olan görüşmelerin ardından, bayiliklerin oluşturulması ve markanın büyütülmesi sağlanacaktır;

  • Ticari sicilin temiz olması
  • Sektörde bu alanda deneyimin bulunması
  • Yatırım için gerekli sermayeye sahip olunması
  • Müşterilerin memnuniyetini göz önünde bulunduran, güler yüzlü hizmet anlayışına sahip olunması
  • Firma tarafından belirlenmiş lokasyon beklentilerinin tam olarak karşılanması
  • Bayilik açılması için yapılacak olan başvuru formunun doğru bilgilerle doldurulması

Happy Moon’s Cafe Bayilik Ücreti

Bayilikle ilgili fiyat belirleme sürecini direkt olarak birebir gerçekleştirmek istediği bilinen bir yapıya sahip olması nedeniyle Happy Moon’s ile ilgili bu alanda bilgiye ulaşılamıyor. Bayiliğin nerede açılabileceği, hizmet verme sürecinde başarı elde edilip edilemeyeceğiyle ilgili incelemenin ardından, kurumun birebir görüşme randevusu verdiği görülüyor.

Bayilik açıldıktan sonra cirodan pay, reklam payı ve marka adı kullanma payı + KDV ödemeleri hakkında önceden bilgi alırsınız. Buna uygun bir şekilde yapacağınız incelemeler, ay sonunda kazancın ne kadarını Happy Moon’s merkezine göndereceğinizi analiz etmeniz gerekiyor. Yeterli kazanç tutarlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilecek olan işlemler sayesinde ciro değerlerinin bölgeye göre belirlenmesi sağlanıyor. Markanın tanıtımı, hizmet verilebilecek olan bölge önemli olduğu için sadece birebir görüşmenin ardından gerçekleştirilebiliyor. Para kazandıran işlerden bir tanesi olması, her türlü ürünün direkt olarak firmanın gönderimiyle adresinize ulaşması da kazancınızın artmasını sağlıyor.

Kazanç oranının yüksek olduğunun tahmin edilmesine neden olan en önemli özelliği, reklam paylarının ve lokasyonla ilgili belirleme işlemlerinin doğrudan kurum tarafından yapılıyor olmasıdır. Bu sayede, belirlediğiniz bölgede bulunacak uygun bir bölgede bayilik oluşturularak hizmet vermeniz sağlanacaktır. Tasarımın nasıl olacağı, aylık ne kadar kişiye hangi ürünlerde ve kaç personelle hizmet verileceği de belirtilir. Ayrıca aylık ödeme tutarları da görüşme sonrasında açıklanacaktır.

Happy Moon’s Cafe Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Happy Moon’s Cafe için yapacağınız başvurularda bayilik sahibi olmak istediğinizi belirterek form doldurmanız gerekiyor. Formu doldururken size sorulacak olan sorulara net ve doğru cevapları vermeniz önemlidir. Eğer sektörde herhangi bir deneyiminiz bulunmuyorsa, bulunduğunu söylememeniz gerekir. Belgeler ve kişisel evraklar inceleneceği için, doğru bilgilerin verilmediği anlaşıldığı taktirde çalışma gerçekleştirilmeyecektir.

Para kazandıran iş fikirleri arasında yer alan bayilik alma fikri, 1999 yılından beri piyasada olan Happy Moon’s güvencesiyle destekleniyor. Son dönemde binlerce kişiye bu alanda girişim yapma olanağı tanınmıştır. Başarılı sonuçlar ortaya çıkaracağı düşünülen projeler sayesinde kazanç değerleri de artış gösterecektir. Başvuruda ticari sicilin temizliğiyle ilgili bilgiye de yer verilerek, kurumun hakkınızda olumlu kararlar almasına imkan tanıyabilirsiniz.

Load More Related Articles
Comments are closed.