Flo Bayilik Açmak

Flo Bayilik Açmak

Ayakkabıdan çantaya pek çok farklı ürünün satışını yapan FLO tarafından gerçekleştirilecek olan satış faaliyetleri, bayilik sistemiyle sürdürülüyor. Genel Müdürlük ile yapılacak olan görüşmelerle birlikte, Türkiye genelinde çok sayıda mağaza oluşturulmuştur. Flo’nun verdiği hizmette binlerce kişi için özel olarak bayilik oluşturulması, farklı imkanlardan yararlanılması amacıyla çalışmalar sürdürülüyor.

Para kazandıran iş fikirleri arasında bu markanın yer almasının temel sebebi, kazanç oranının yüksek olması ve çok fazla pay talep etmemesidir. Büyük mağazaların işlek noktalarda veya alışveriş merkezlerinde seçildiği taktirde, başvurularda olumlu sonuçlar elde edilebiliyor. Anlaşmalar yüz yüze, temsilciyle görüşülmesinin ardından yapılıyor.

Flo Bayilik Açmak İçin Neler Gerekir?

Türkiye’de 2011 yılından bu yana özellikle bayiliklerle olan büyümesini beklenmedik seviyelere taşıyan tesis, ilerleyen yıllarda da bu sistemden yararlanmaya devam edecek. Bunun için yatırımcıların desteği, genel satış faaliyetlerine uygun hizmet verme istekleri gerekiyor.

Türkiye’de her şehir için pek çok farklı noktada FLO mağazasından yararlanılıyor. Bayilik açılmak istendiği taktirde, genel müdürlükle görüşülmesi gerekecektir. Bu sayede, belirlediğiniz bayilik adresiyle ilgili bir fiyat oluşturulacak ve ödeme yapılması mümkün olacaktır. Bayiliğin oluşturulabilmesiyle ilgili süreçte eğitimlerin alınması, reklam faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, ürünlerin temini, dekorasyonun yapılması gibi pek çok detay bulunuyor.

Birebir yapılacak olan görüşme esnasında hangileri için ne gibi işlemler gerektiği ve ne kadar süreceği net olarak belirlenecektir. FLO bayiliğinin açılmasına az süre kaldığında siparişlerin verilmesi ve gönderilecek olan ürünlerin satışa uygun olacak şekilde yerleştirilmesi gerekiyor. Bu sayede bayiliğin açılması yeterli oluyor.

  • Metrekare başına belirlenen ortalama ücret 350 Dolar + KDV’dir.
  • Alışveriş merkezlerinde veya işlek caddelerde bayilik oluşturulması için başvuruda bulunulabilir.

Flo Bayilik Ücreti

Flo için belirlenmiş olan özel bayilik ücretlerinin değerlendirilmesi tamamen metrekare birim fiyatlarıyla yapılabiliyor. Özellikle lokasyona ve mağazanın boyutuna uygun şekilde bayilik ücretleri oluşturuluyor. Flo’nun kullanıma sunduğu ürünlerin her birini toplu şekilde ay içerisinde pek çok kez sipariş edebilir ve adresinize getirilmelerini sağlayabilirsiniz.

  • Bayiliğin açılacağı lokasyonla ilgili açık adresin verilmesi gereklidir.
  • Bayilik ücretlerinin metrekare üzerinden belirleneceğiyle ilgili açıklama yapılıyor. Bulunduğunuz adreste FLO’nun bayiliğini açmak istediğiniz taktirde metrekare birim fiyatı başına 350 Dolar + KDV değerleriyle maliyet belirleyebilirsiniz.
  • Yapılacak ödemelerle ilgili anlaşmalar gerçekleştirildikten sonra, konsept oluşturulabilmesi ve mağazanın planlanması gerekiyor. Bunun için de FLO tarafından bayilik oluşturulmasıyla ilgili detaylı açıklamalara yer verildiğinde sözleşmelere yansıtılması isteniyor.
  • Dekorasyon oluşturulduktan sonra ürünlerin yerleştirilmesi yapılacak ve müşterilere açılacaktır. Yeni ürünlerle ilgili satış şartları ve diğer detaylar da sözleşme şartlarındaki yerini alıyor.

Flo Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Flo için yapacağınız bayilik başvurularında özel olarak belirlenmiş metrekare birim fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede herkes için kullanıma uygun, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri değerlendirmeniz mümkün oluyor. FLO tarafından bayilikle ilgili belirlenen şartlara uygun bir şekilde yapacağınız başvuruyla, tesisin temsilcilerinden bir tanesi haline gelebilirsiniz. Son dönemde binlerce kişiye özel olarak verilen hizmette başvuruların yapım aşamaları da telefonla görüşerek, mail yoluyla veya internet sitesinden öğrenilebiliyor.

Bayilikler para kazandıran iş fikirleri arasında kendine yer buluyor. Uzun vadeli faaliyetlerde kurumla çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle günümüzde başvuruların yapılmasıyla birlikte, birkaç gün içerisinde bayiliklerin genel durumuyla ilgili net cevap veriliyor. Açılacak olan tesisin kazanç sağlama imkanlarına uygun olup olmadığı gibi pek çok durum analiz edildikten sonra hizmet verilecektir. Ancak bu sayede başvuru sonucunuzun ardından birebir görüşme yapabilirsiniz.

 

 

Load More Related Articles
Comments are closed.