Ayakkabı Dünyası Bayilik Açmak

Ayakkabı Dünyası tarafından hedeflerin yenilenmesiyle birlikte, artık Türkiye’nin dört bir yanında pek çok mağaza açılması isteniyor. Bunun için bayilik sistemi kullanılacak ve 200’ün üzerinde mağazaya en kısa sürede ulaşılarak, milyonlarca kişiye hizmet verilmeye başlanacaktır. Ayakkabı Dünyası tarafından belirlenmiş olan bayilik şartları, para kazandıran iş fikirleri arasında şimdiden yerini aldı.

Hangi şartların belirlendiği ve tesis özelliklerinin nasıl olması gerektiği gibi durumlar ise tamamen yeni politikalar doğrultusunda güncellenmiştir. Normalde her bir mağaza boyutunun 600 metrekare olmasını istediklerini fakat daha çok sayıda mağazaya ulaşmak istediklerini belirten kurum, boyutta küçültmeye gidiyor. Bu sayede pek çok farklı noktada daha fazla mağaza ile, daha düşük kira giderleri ve maliyet ile müşterilere ulaşılabilecek.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Açmak İçin Neler Gerekir?

Ayakkabı Dünyası CEO’su tarafından alınan yeni kararlar sayesinde çalışmalar özel olarak belirlenen şartlar doğrultusunda sürdürülüyor. Türkiye’de uygun fiyatlarla satışa sunulan terlikler, ayakkabılar, cüzdanlar, çantalar ve daha pek çok farklı ürün için özel olarak bayiliklerin oluşturulmasına imkan tanınıyor. Siparişlerin doğrudan kurumun üretim bölgelerinde verilmesi sayesinde, istediğiniz zaman için siparişlerinizi yineleyebilir ve yeni ürünleri depolayabilirsiniz. Şu şartlar doğrultusunda bayilik oluşturulması mümkün oluyor.

  • Yeni konseptteki en küçük satış noktalarının boyutları 150 ila 200 metrekare civarında olacaktır.
  • Mağazaların boyutları 600 metrekareden, 300 ila 400 metrekare aralığına çekilmiştir.
  • 5000’in üzerinde ürün çeşidi bulunduğu için, müşterilerin rahatlıkla ulaşabileceği ve bilgi edinebileceği şekilde hizmet verilmesi gerekiyor.
  • Metrekare başına belirlenmiş olan güncel maliyet 1500 Türk Lirası’dır. Kira sözleşmelerinde özel olarak maddeler yer aldığı ve fiyatlar yenilendiği taktirde, girişimciler için yeni değerler belirlenecektir.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Ücreti

Dükkanların oluşturulmasıyla ilgili süreçte Ayakkabı Dünyası tarafından yeni bir tasarım belirlenmiş ve boyutta da yenilemeler yapılmıştır. Ufak boyutların yenilenmesi ve her zaman için kullanıma uygun, rahatlıkla alışveriş yapılabilecek mağazaların olması isteniyor. Bayiliklerden talep edilecek olan ücretin yüzdelik değeri, reklam payı, ciro payı + KDV ile ilgili bilgiler görüşme esnasında verilecektir. Dükkanın boyutuna, yapılacak olan incelemeye bağlı olarak bayilik ücretleri oluşturulur. Mağazanın açılacağı bölgelerin alışveriş durumlarına, verilecek olan hizmete ve mağaza büyüklüğüne dikkat ediliyor.

Önünden günde on bin kişinin geçtiği bir mağazayla, beş bin kişinin geçtiği mağaza için aynı ücret talep edilmesi uygun olmayacaktır. Bu nedenle bayilikler adına sadece Türkiye’deki aktif mağazaları için değil, aynı zamanda yeni açılacak olan adreslerinde de bu politikaya uygun hareket ediliyor. Ayakkabı Dünyası ile birlikte bayilikler için uygun fiyatların değerlendirilmesi, kar oranının en yüksek tutulacağı düşünülen adreslerin seçilmesi isteniyor. Faturalar, ürün temini, satışlar ile ilgili öngörülerin ardından açıklama yapılacaktır.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ayakkabı Dünyası tarafından belirlenmiş yeni bayilik şartlarına uygun bir şekilde başvurularınızı yeni maliyet ve katılım ücretlerine uygun olarak yapmanız gerekiyor. Ayakkabı Dünyası’nın bayilik oluşturulmasıyla ilgili sürecinde her zaman için bayilik şartlarına uygun olan adresler ve yöneticiler için imkan tanınıyor. Bayiliklerin başvurusu para kazandıran iş fikirleri ile müşterilerin binlerce TL kazanmasına imkan tanıyor.

Bayilik başvurularının yapılabilmesi için internet sitesinin, telefon numarasının veya mail adresinin kullanılması mümkün oluyor. Size bayilik başvuru formunda doldurmanız gereken yerleri doldurduktan sonra mail gönderilecektir. Daha sonra ise birebir görüşmenin ardından, formda belirttiğiniz değerlere uygun dükkanın ziyaret edilmesi gerekir. Konseptin doğru bir şekilde uygulanacağı düşünüldüğü taktirde, bayilik başvuruları olumlu sonuçlanarak, dükkana özel tasarım çalışmaları yapılabilir.

Load More Related Articles
Comments are closed.